Posted by

0 comments

Zdá se Vám, že laserová a světelná technika je drahá? Že pokud chcete pořádat pouze jednorázovou akci a chcete, aby byla nejlepší svého druhu, tak vyhodit desítky tisíc eur za všechno možné vybavení je víc, než si můžete dovolit a hledáte proto jiné řešení? Pak vězte, že existuje snadné řešení, jak můžete mít na své akci vše, co potřebujete a neplatit desítky tisíc eur.

Pokud se rozhodnete pro prenájom světelného vybavení a laserové techniky od společnosti 1111.sk, tak získáte nejenom samotné vybavení za zlomek ceny na dobu, kdy jej skutečně potřebujete. Ale navíc získáte i technika, který se bude o veškeré vybavení starat za Vás. Nebudete se tak muset učit zacházet s lasery, dymostroji, atd., protože všechno toto za Vás připraví odborník a Vy si budete moci vychutnat pouze skvělou atmosféru naplánované akce. Velkou výhodou pronájmu laserové, zvukové a světelné techniky je především to, že si můžete veškerou techniku zapůjčit pouze na dobu, kdy ji potřebujete. Pokud tedy plánujete pouze jednorázovou akci, tak se nemusíte bát, že byste museli kupovat drahé vybavení, které by pak leželo zcela zbytečně u Vás doma a nebylo na nic používáno.

Pokud Vás zajímá, jak vypadá světelná a zvuková technika ve skutečnosti, chcete si ji „osahat“, vyzkoušet a především prohlédnout na vlastní oči, tak můžete vyrazit na pobočku společnosti 1111.sk, kterou naleznete v Banskej Bystrici. Neváhejte tedy již ani chvíli a vyzkoušejte i Vy zvukovou techniku na vlastní kůži!

Listopad 12   Papírnictví dekorace

Posted by

0 comments

Chtěli bychom Vám představit náš internetový obchod Papírnictví Dekorace. Nabízíme široký sortiment produktů, především školní a kancelářské potřeby. Prodáváme fotoalba (9×13, 10×15, 13×18, na fotorůžky, samolepící, dětské, svatební, na známky), fotorámečky, samolepky na zeď, batohy a penály a mnoho dalšího. Dále mužete vybírat z kreativních sad, psacích a balících potřeb, hraček, bublifuků apod.

Máme pro Vás připraven párty program, aby Vaše oslava byla vyladěná do posledních detailů. Nabízíme lampiony, škrabošky, balónky, paruky, serpentyny nebo třeba barvy na tělo a vlasy.

Fotoalba

Nabízíme široké spektrum fotoalb, včetně jejich příslušenství. Máme pro Vás v nabídce fotoalba pro různé rozměry, jako jsou fotoalba 9×13, 10×15, 13×18, 15×21. V sortimentu máme na výběr také samolepící fotoalba, fotoalba na fotorůžky, fotoalba s měkkými deskami a speciální fotoalba na CD. Všechny fotoalba jsou buď s obrázkovými motivy, dětská, svatební či jednobarevná fotoalba.

Samolepky na zeď

Chtěli bychom Vám nabídnout moderní designové samolepky na zeď, které dodají Vašemu interiéru šmrnc. Máme pro Vás připravenou širokou škálu samolepek. V nabídce si můžete vybrat z jednobarevných motivů, dále nabízíme barevné motivy, metry na stěnu, samolepky pro ro děti, svítící ve tmě, voděodolné a také zrcadlové.

Objednávky v drtivé většině odesíláme do druhého dne a zasíláme i na Slovensko. Ceny dopravy jsou příznivé, spolupracujeme s několika dopravci a většinu sortimentu držíme skladem.

Posted by

0 comments

I Vás štve cena, za kterou Vám nabízejí různé stavební společnosti postavení nového domu? Rádi byste si nechali postavit domov, ovšem kvůli vysoké ceně si můžete o vlastním bydlení nechat pouze zdát? Chtěli byste si rozšířit stávající bydlení, ovšem kvůli vysoké ceně za jakoukoliv přístavbu můžete jenom tajně snít o novém prostoru pro Vaše bydlení? Potom pro Vás máme dobrou zprávu!

Mobilní domy jsou způsobem, jak mít bydlení dle vlastních představ, které bude cenově dostupné a především které se bude dát kdykoliv bez jakýchkoliv problémů rozšířit na Vámi požadovanou velikost. Mobilní domy se skládající z jedné a více k sobě napojených betonových buněk, díky čemuž počet pokojů není nijak omezen, a lze jej upravit podle aktuálních potřeb. Pokud tedy plánujete narození ratolesti do Vaší domácnosti, tak není nic jednoduššího jak objednat si další betonovou buňku a nechat si ji napojit k předchozím částem. Mobilheimy, tedy mobilní domy, jsou ve většině případů o třetinu levnější jak klasické domy a navíc bývají nízkoenergetické, takže ušetříte za tepelné energie. Pokud se rozhodnete pro mobilní dům, tak byste měli vědět, že úroveň bydlení bude srovnatelná s klasickým domem, panelákem, ale i luxusní vilou.

Za zmínku stojí i samotná cena, kterou zaplatíte za mobilní dům. Protože klasický betonový modul o rozměrech 6×3 m, můžete pořídit již za cenu 98 000 Kč. Pokud budete stavět mobilní dům, tak nepotřebujete roky, dokonce ani měsíce, či týdny na stavbu, protože již během několika hodin, či dnů může stát na Vašem pozemku mobilní dům. Stejně rychlá jako montáž mobilního domu od společnosti Hotovedomy.cz je i demontáž domu, takže pokud se budete potřebovat přestěhovat, tak není nic snazšího jako vzít si mobilní dům s sebou!

Posted by

0 comments

LED svetelné zdroje sa dnes už aplikujú prakticky všade napríklad v ručných svietidlách, vo svetlách áut, v interiéry ale aj v sieti verejného osvetlenia. Mnohých odrádza vyššia cena LED zdrojov, no jedná sa len o zdanlivú nevýhodu, ktorá je kompenzovaná dlhou životnosťou, energetickou úsporou a kvalitou svetelného spektra. V tejto dobe, keď sa denno-denne stretávame s environmentálnymi problémami spojenými s obrovským nárastom spotreby energií, je otázka energetickej úspory vysoko aktuálna. Ak by teraz nákup LED svetelných zdrojov zaťažil vašu peňaženku v nezanedbateľnej miere, tak masový nárast dopytu a zároveň výroby týchto produktov by výrazne zredukoval sumu výrobných nákladov, čo by sa v konečnom dôsledku prejavilo aj na pultoch predajní vo forme priaznivých cien. Netreba teda zostávať ľahostajný voči takejto forme osvetlenia, pretože LED žiarovky majú najvyššiu svetelnú účinnosť zo všetkých zdrojov.

Svetlým príkladom toho, že takéto osvetlenie má zmysel a množstvo výhod je aj mesto Senec, ktoré sa stane prvým „LED“ mestom na Slovensku a v Čechách. Dva roky trvala príprava projektu a testovanie LED svetelných zdrojov priamo vo verejnom osvetlení a vyplatilo sa. Mesto Senec získalo partnera na prefinancovanie 100% projektu a dokonca aj grant od Európskej banky pre obnovu a rozvoj v hodnote 20% z celkovej sumy potrebnej na realizáciu. Získanie grantu však bolo podmienené minimálnou 40% energetickou úsporou, čo oproti klasickým výbojkám nebol žiadny problém. Po dokončení inštalácie LED svetelných zdrojov v sieti verejného osvetlenia príde nielen k výraznému zníženiu emisií CO2 ale hlavne k energetickej úspore v hodnote 100 000 EUR ročne.

Za používanie LED svetelných zdrojov vo svietidlách v domácnosti hovoria všetky fakty. Je to nielen životnosť, ktorá je oproti klasickým žiarovkám až 30 násobná a oproti úsporným žiarivkám približne 3 násobná, ale aj spotreba elektrickej energie, ktorá dosahuje úsporu až 85%. Štatisticky, pri priemernom svietení 3 hodiny denne vychádza spotreba elektrickej energie na svietenie v hodnote 20% z celkovej spotreby vo vašej domácnosti. Čo v praxi znamená, že pri platbe 50 € na mesiac za elektrickú energiu ušetríte mesačne 8,5 €, čo je za rok 102 €. Ďalším pozitívnym faktorom je aj to, že úsporné žiarivky sa odporúčajú inštalovať na miesta kde sa s nimi svieti dlhšiu dobu jednak pre dlhší štart resp. dlhší interval dosiahnutia maximálnej intenzity svietenia po zapnutí a jednak pre znižovanie životnosti neustálim zapínaním a vypínaním čo v prípade LED zdrojov nehrá žiadnu úlohu a dokonca tieto dosahujú maximálnu intenzitu svietenia okamžite.

LED svetelné zdroje sa vyrábajú v rôznych vyhotoveniach, tvaroch a intenzitách svietenia tak aby boli vhodné do všetkých druhov svietidiel a na osvetlenie prakticky hocičoho. Špecifickou kategóriou sú LED pásy, ktoré sa používajú skôr ako pocitové svietidlá či na dofarbenie atmosféry priestoru ale samozrejme sa dajú využiť aj ako plnohodnotné svietidlá, pri vyšších počtoch LED čipov alebo pri väčšej intenzite svietenia, napríklad pod kuchynskou linkou.

Posted by

0 comments

Objednat si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv, zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu. Pro základní stěhování bez předběžného odhadu ceny by stačilo říci jméno stěhované osoby, velikost stěhovaného bytu, či jiného objektu a adresy míst stěhováním dotčených. Dnes se ale s touto objednávkou na stěhování setkáváme zřídka. Většinou chtějí zákazníci znát maximum podrobností o realizaci jejich stěhování a především pak chtějí znát dosti přesný odhad ceny za jejich stěhování.

Pokud potřebujete o Vašem stěhování vědět co nejvíce, musíte také poskytnout dispečerovi stěhovací firmy maximum vstupních informací. Především byste měli již při objednávce znát a umět popsat místo ze kterého se stěhujete a také místo kam se stěhujete. Znát veškeré překážky, které by mohly stěhování znesnadnit. Znát počet pater, místností a velikost schodiště, popřípadě dveří, kterýma se bude stěhovat. Měli byste již mít jasno v tom, co všechno budete stěhovat a jestli některá věc není těžší jak 100 kg. Také je nezbytné vědět kdy se potřebujete stěhovat a jestli v tuto dobu bude možné stěhování bezpečně realizovat, jestli nebudete mít před domem výkop, nebo nějakou pouliční slavnost, pouť a podobně. Tyto informace Vám dají na příslušném obecním úřadě.

Čím více se dispečer stěhováků dozví o Vašem stěhování, tím lépe Vám může poradit a tím přesnější odhad ceny za Vaše stěhování vytvoří. Nebojte se na cokoli zeptat a nemyslete si, že stěhovací služba je pouze o silných lidech. Dnes můžete u stěhováků najít i odborné řemeslníky jako třeba malíře, zedníky, elektrikáře, instalatéry, sádrokartonáře a mnoho jiných profesí. Všichni jsou připraveni Vám Vaše stěhování usnadnit a poskytnout Vám komplexní a odborný stěhovací servis se spoustou doprovodných služeb. Bezstarostné stěhování v Brně i mimo Brno Vám přeje levná a profesionální stěhovací firma z Brna, A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno.

Posted by

0 comments

Gabionové konštrukcie sú obľúbeným riešením pri dotváraní okolia stavieb nielen rodinných domov a bytov ale aj komerčných stavieb. Výhody gabionov prevyšujú nad kamenno-betónovými konštrukciami. Konštrukcia je nielen ekologickejšia, jednoduchšia a estetickejšia ale hlavne lacnejšia a menej náročná na realizáciu, nehovoriac o tom, že v určitých smeroch je aj trvácnejšia.

Gabiony sa pri rodinných a bytových stavbách prevažne využívajú ako úžitkový a okrasný múr zároveň. Gabionovú konštrukciu je možné zazelenať a tak ho lepšie osadiť do prostredia. Gabiony sa často využívajú pri skrášlení záhrady ale dokonca aj domu. Na tieto účely je vhodnejšie použiť pletivo, povrchovo upravené poplastovaním, ktoré je len o niečo nákladnejšie ako pozinkované či inak upravené pletivo. Poplastované pletivo je menej náročné na údržbu a podľa nás aj o niečo viac estetickejšie. Vďaka dostupnosti rôznych rozmerov konštrukcií a tvarov je možné vytvoriť veľké množstvo tvarov gabionových konštrukcií. Rôznorodosť výplňového materiálu, najčastejšie kameniva, je dnes možné vybrať si viaceré veľkosti či farebné prevedenia. Použitím takto vybraných rôznorodých materiálov sú dosiahnuteľné estetické prevedenia a variácie gabionov.

V komerčnej sfére stavebníctva sa gabionové konštrukcie prevažne využívajú pozdĺž svahov v okolí ciest ale aj riek či mostov. Pri cestných konštrukciách tvoria súčasne oporu často krát nestálej zemine ale aj ako protihluková stena, pri dostatočnom zazelenaní konštrukcie. Špeciálne navrhnuté konštrukcie môžu slúžiť aj pri lepšom odvode záplavovej vody aj ako zábrana pri zosuve pôdy. Gabionové konštrukcie sú aj výborným stavebným riešením pri ekologicky orientovanom návrhu a realizácie. To všetko vďaka použitiu jednoduchých a ľahko recyklovateľných materiálov. Následná demontáž konštrukcie je menej náročná ako počiatočná realizácia.

Posted by

0 comments

Hledáte nějaké sportovní vyžití, které Vás bude bavit? Rádi byste se naučili něco nového? Něco, co Vás bude naplňovat, bavit a především dá Vám novou chuť do života? Rádi byste vyzkoušeli nové sportovní aktivity, které Vás nadchnout a zcela uchvátí? Rádi byste získali zkušenosti z oblasti bojových umění?

Potom je tu právě pro Vás kickbox Praha, který se stane Vaším koníčkem, zábavou, ale i posedlostí v dobrém slova smyslu. Kickbox ovšem není pouze sportem, ale i způsobem, jak se zdokonalovat v mnoha oblastech, protože během tréninků se naučíte ovládat nejenom vlastní tělo, ale i mysl, díky čemuž budete následně zvládat lépe překonávat případné překážky, se kterými se potkáte v běžném životě. Ptáte se, proč se vydat právě cestou kickboxu a nezvolit jiný sport? Především proto, že kickbox je způsobem, jak si zlepšit vlastní kondici, případně vytvarovat a zpevnit tělo. I Vy můžete mít krásné tělo, se kterým budete vždy spokojeni, když se podíváte do zrcadla. Dalším důvodem, proč si vybrat právě kickbox je i to, že se můžete zúčastňovat závodů, na kterých budete porovnávat své dovednosti s dalšími, kteří ovládají kickbox, můžete tak rázem získat motivaci patřit k těm nejlepším.

Pokud i Vy chcete získat nové zkušenosti, ovládat své tělo a mysl, a zároveň se naučit něco novému a zlepšit svoji celkovou kondici, tak neváhejte a obraťte se na osobního trenéra IVO SCHOVANCE. Pokud hledáte více podrobností, proč si zvolit právě tento sport, anebo byste se rádi dozvěděli bližší informace o trénincích, tak nás můžete navštívit na stránkách ivoschovanec.cz, kde se dozvíte podrobnosti. Navštivte nás i Vy a změňte svůj život k nepoznání!

Červen 4   Sedací vaky a pytle

Posted by

0 comments

Sedací vaky a pytle jsou moderní a čím dál oblíbenější alternativou pohodlného a zdravého sezení. Na rozdíl od neforemných a těžkých křesel a gaučů se kvalitní sedací vak přizpůsobí téměř jakékoliv tělesné konstituci či aktuální poloze sedu. Díky náplni z kvalitních polystyrenových kuliček je i ten největší sedací vak mnohem lehčí než jiné kusy nábytku a můžete jej přenášet po bytě jak se vám zlíbí a jak potřebujete.

Sedací vaky jsou vyráběny v různých modelových řadách od malých “bobánků” pro nejmenší děti, přes různě velké taburety, moderní hrušky oblíbené u puberťáků a mladých lidí, až po klasická křesla, která Vám nabízejí příjemný odpočinek po namáhavém dni. V současné době se čím dál větší pozornosti a zájmu všech věkových skupin těší velké sedací a válecí polštáře – tzv. megavaky nebo také fatboye, jež slouží jako multifunkční volnočasové bytové doplňky, na nichž můžete relaxovat v nejrůznějších polohách v sedu, lehu nebo pololehu. Vybírat můžete ze široké palety barevných variací a u přímých výrobců je často možné objednat si výrobu sedacího vaku na zakázku v barvách, které dokonale ladí vašemu vkusu nebo zapadnou do již zařízené domácnosti. K dispozici bývá velké množství různých potahových materiálů, jako je například polyester, bavlna nebo třeba stále atraktivní džínovina.

Jak poznáte kvalitní sedací vak? V první řadě by náplň sedacího vaku neměla být v obalu nasypána volně. Kvalitní sedací vak je vyroben z obalu a sypku, ve kterém je nasypána náplň. Sypek by měl být uzavíratelný na zip, aby bylo možné jednoduše regulovat objem náplně a v případě sesednutí ji snadno dosypat. Nezapomeňte si zkontrolovat kvalitu samotné náplně. Ta by měla být atestovaná a zdravotně nezávadná. Někteří výrobci plní vaky polystyrenovou drtí, která je vlastně výrobním odpadem a nebo polystyrenem, který je vyráběn jako izolace do stavebnictví a je napuštěn chemikáliemi. Materiál pro výrobu obalu musí být kvalitní – pevný, odolný, pratelný nebo omyvatelný. Pestrobarevné bavlněné obaly z tenkých materiálů jsou sice vzhledově atraktivní, ale naprosto nevhodné – při dosedu je na látku a švy vyvíjen velký tlak a povlak je brzo znehodnocen. Nejvhodnějšími a nejčastěji užívanými materiály jsou různé varianty polyesteru, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností a snadnou údržbou.

Posted by

0 comments

Historie pletení košíků je velice dlouhá a pestrá. Košíky se nevyráběli jen z proutí, ale i z různých listů trav a rostlin, papíru, látky nebo kůže. V současné době se těší veliké oblibě pletařů a pletařek pedig. Pedig je přírodní materiál, který se vyrábí zpracováním ratanu. Vyznačuje se velkou pórovitostí povrchu, a proto je po namočení velice pružný a je snad nejpoužívanějším materiálem pro výrobu košů, košíků, ošatek a různých dekorací. Právě pro svou pružnost a snadnou manipulaci při pletení je užívanější i než klasické vrbové proutí. S pedigem si hravě poradí už děti na prvním stupni a dokáží z něj vyrobit nádherné výrobky.

Pro pletení je nejúžívanější pedigový prut o průměru 2,5 mm. Kulatý pedig se vyrábí v síle od 1mm až do 1cm. Kromě klasického kulatého pedigového prutu můžete zakoupit ještě pedig plochý a to buď jako pedigové šény nebo pedigové pásky. Ty jsou využívány pro speciální techniky pletení jako je např. plátnová vazba, výroba prostírání nebo různých dekorací. Přírodní pedig se může dál barevně upravovat. Ve specializovaných prodejnách můžete zakoupit vše, co pro tvoření z pedigu potřebujete. Kromě přírodního pedigu také pedig barvený a nejrůznější pomůcky pro pletení.

Pletení košíků je čím dál oblíbenější. Začátečníci si mohou výrobu usnadnit použitím sololitových nebo překližkových dýnek, která se vyrábějí v nejrůznějších tvarech a velikostech. Pokročilí košíkáři již vyrábějí košíky s vyplétanými dýnky. Pro výrobu košíků je vhodné si pořídit i některé speciální pomůcky jako jsou štípací kleště nebo šídlo, které Vám pletení hodně usnadní. Při samotné výrobě si pak každý sám najde způsob a techniku, jak se mu nejlépe plete. Hodí se Vám i třeba kolíčky nebo krátké drátky v bužírce pro stažení osnov. Jako ozdoba košíčků se často používají třeba dřevěné korálky.V současné době je na trhu široká nabídka knih, které se věnují košíkaření, košíkářství a pletení košíků z pedigu i jiných materiálů.